Mağazamıza hoş geldiniz!

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

MADDE 1

Kredi kartı ile alışveriş yaparken bilgilerim güvende mi?

verdedesign.com.tr; kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar sembolü göreceksiniz. Bu sembol, tarayıcınıza girmekte olduğunuz tüm bilgilerin sizinle bankanız arasında gizli kalacağının ve üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde en gelişmiş güvenlik standartları geçerlidir. 256-bit SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure sayesinde kişisel bilgilerinizi güvende tutarak sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz. verdedesign.com.tr sizin özel bilgilerinizi ve kredi kartınıza ilişkin bilgileri, kopyalamaz, saklamaz ve paylaşmaz.

MADDE 2

3D Secure nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. 3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması gerekir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, siparişinize özel üretilip size iletilen geçici şifre sadece sizde olduğundan kredi kartınızı internette rahatlıkla kullanabilirsiniz.

MADDE 3

SSL nedir?

verdedesign.com.tr’da alışverişleriniz 256-bit SSL (Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu sunucu arasındaki tüm bilgi akışının güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktır. SSL, Public Key (genel anahtar) ve Private Key (özel anahtar) adı verilen iki anahtarın karşılıklı kullanımına dayalı bir şifreleme yöntemidir. Bu anahtarlar, dijital olarak kodlanmış yazılımlardır ve bir anahtarın kilitlediği bilgiyi, sadece diğeri açabilir.

MADDE 4

Banka kredi kartı teyidi nedir? Gerekli midir?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Bu nedenle kredi kartıyla yaptığınız alışverişler sırasında bankanızdan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Böyle bir durumda bankanız, kayıtlı bilgilerinizden size ulaşıp siparişe ilişkin onay isteyebilir. Bu onayın alınamadığı durumlarda ise, kredi kartı sahibinin güvenliği için sipariş iptal edilebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için, bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz. Sizi de doğru bilgilendirebilmemiz için verdedesign.com.tr’de kayıtlı e-posta ve telefon numaranızın güncel olduğunu kontrol ediniz.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.